1. Niedzielą Palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień. Nabożeństwa Wielkiego Tygodnia to jest czwartek, piątek i sobota odprawiane będą o godz. 18: 00, i tak
  Wielki Czwartek o godz. 18: 00 Msza św. a po niej przeniesienie Najświętszego Sakramentu do miejsca adoracji.
  Wielki Piątek od godz. 10:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w miejscu wystawienia, zaś o godz. 18:00 Adoracja Krzyża Świętego. Po nabożeństwie przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego, przy którym będziemy adorowali do godz.22:00. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły, a ofiary jakie składamy podczas adoracji są przeznaczone na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie.
  Wielka Sobota: poświęcenie pokarmów od godz. 09:00 do godz. 16:00 o pełnych godzinach. Adoracja grobu Pańskiego od godz. 08:30 do 23:00. Liturgia Wigilii Paschalnej rozpocznie się o godzinie 18:00. Od godz. 21:00 rozpoczniemy czuwanie modlitewne. Do Adoracji zapraszamy, strażaków, wszystkich parafian i gości.
  Rezurekcja o godz. 6: 00 rano. Następne Msze św. odprawione będą o godz. 10:30, 12:00 i 18:00. Na rezurekcję zapraszamy: asystę, strażaków, ministrantów, dzieci do sypania kwiatami, oraz wszystkich parafian i gości.
 2. W poniedziałek wielkanocny Msze św. odprawiane będą tak jak w każdą niedzielę.
 3. Nasza parafia w ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w Krakowie 2016r. wysłała cztery osoby na kurs przygotowawczy, dziś zaś młodzież z naszej parafii po południu pojedzie wraz z ks. Prefektem do Płocka na dzień Młodzieży z biskupem Płockim. Zawiozą oni tam palmę którą przygotowali na wyjazd, a która możemy podziwiać dziś do południa w naszym kościele. Palmy również przygotowali na dzisiejszy dzień nauczyciele i dzieci z Gminnego Publicznego Przedszkola w Zakroczymiu, serdecznie im za to dziękujemy.
 4. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty mieszkańcom ul. 18 Stycznia, Gałach i Odpadek oraz p. Stefanowi Łoginow za przywiezienie kwiatów do Grobu Pańskiego. Kupiliśmy też już nową figurę Jezusa do grobu.
 5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.