1. Od dziś rozpoczęliśmy nasze rekolekcje parafialne. Program rekolekcji jest wywieszony przed kościołem i znajduje się na naszej stronie internetowej (parafiazakroczym.pl) Rekolekcje prowadzi ks. Leszek Błaszczak. Program ten jest następujący. Dziś Msze św. odprawiane są tak, jak w każdą niedzielę, zaś w poniedziałek i wtorek:
  godz. 9:00 Msza św. z nauką ogólną,
  godz. 10:15 Msza św. dla dzieci ze szkoły podstawowej,
  godz. 12:00 Msza św. dla uczniów gimnazjum i
  godz. 18:00 Msza św. z nauką ogólną.
  Spowiedź w poniedziałek i wtorek. Wyjazdy do chorych w środę od godz. 14:00. Chorych można zgłaszać w kancelarii parafialnej do najbliższego wtorku.
 2. Drogę Krzyżową w tym tygodniu odprawimy na ulicach naszego miasta. Rozpoczniemy ją o godz. 20:00 w kościele Ojców Kapucynów, a zakończymy w naszym kościele parafialnym ucałowaniem relikwii Krzyża świętego. Bardzo serdecznie zapraszamy do jak najliczniejszego uczestnictwa w tym nabożeństwie.
 3. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Palmową. Poświęcenie palm odbędzie się na każdej Mszy św., zaś procesja z palmami podczas Mszy św. o godz. 10:30. W tym dniu przypada również nabożeństwo do Matki Boskiej Fatimskiej. Rozpoczniemy je różańcem o godz. 17:30, który poprowadzą rolnicy.
 4. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do grobu pańskiego mieszkańcom ul Wyszogrodzkiej, Rady Narodowej, oraz Duchowizny Trakt. Jeszcze nie wszystkie listy zostały odebrane z kancelarii parafialnej. Bardzo proszę o odebranie ich dzisiaj. Oprócz kwiatów chcemy też kupić do grobu nową figurę Pana Jezusa.
 5. Przy wyjściu z kościoła można kupić gazetę Gość Niedzielny.
 6. W środę odbyło się spotkanie z Radą Parafialną. Z pozostałymi grupami spotkam się po świętach, po tych wszystkich spotkaniach przedstawię sprawozdanie z odbytych spotkań.
 7. W tym tygodniu p. Kościelny wraz ze swoimi pracownikami uporządkował teren przy kościele i plebanii. Za ich pracę serdeczne Bóg zapłać.