1. W dniu dzisiejszym ks. Proboszcz Witold Godleś o godz. 12:00 rozpocznie posługę w parafii.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 17:00. Natomiast w każdą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali po Mszy św. o godz. 12:00. Dzisiaj ze względu na ingres proboszcza nabożeństwa nie będzie.
  3. W najbliższy wtorek tj. 25 marca w Kościele obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, dlatego w tym dniu zachęcamy parafian do udziału w Adopcji Życia Poczętego.
  4. Zgodnie z wieloletnim zwyczajem od trzeciej niedzieli Wielkiego Postu dzięki działalności koła charytatywnego „Caritas" w naszej parafii rozprowadzamy baranki wielkanocne do święconki. Cena baranka 5 zł.
  5. Podczas Wielkiego Postu zbieramy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Dlatego prosimy odpowiedzialne za to osoby o odebranie stosownych list w kancelarii parafialnej. A ofiarodawcom z ul. Warszawskiej, z Pieczoług, Smoka i Trębek Starych. Serdecznie dziękujemy.
  6. Zachęcamy do kupna Gościa Niedzielnego w tym numerze do nabycia książka pt. „Pasja". Cena Gościa 6 zł.
  7. Od dziś została uruchomiona strona internetowa naszej parafii. Podajemy jej adres: www.parafiazakroczym.pl. Na stronie tej zamieszczamy wiadomości dotyczące życia parafii (ogłoszenia, intencje mszalne itp.) Zachęcamy do korzystania z naszej strony.