1. W środę o godz. 20:00 nabożeństwo Fatimskie. Po procesji odmówimy litanię do św. Jana Pawła II oraz ucałujemy relikwie. Proszę o zabranie świec na to nabożeństwo.
  2. Można już zapisywać się na pieszą pielgrzymkę z Płocka do Częstochowy. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej.
  3. Za dwa tygodnie to jest 24 lipca niedzielę po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych. Składając przy tej okazji ofiarę włączamy się do Akcji św. Krzysztof – podaruj 1 grosz za 1 km jazdy bez wypadku na misyjne środki transportu. Będzie to praktyczny i wymierny wyraz wdzięczności Bogu za bezpieczne podróże, a także oznaka naszej solidarności z misjonarzami głoszącymi Ewangelię na krańcach świata.
  4. Dzisiejsze ofiary są przeznaczone na cele inwestycyjne. Bóg zapłać.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.