1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  2. Dzieci z klas III, które w ubiegłą niedzielę przystąpiły do I Komunii św. złożyły na cele misyjne ofiarę w wysokości 305 złotych, za co serdecznie im dziękujemy.
  3. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. odprawiamy o godz. 9: 00 i 11:00. Główne nabożeństwo połączone z procesją, zostanie odprawione o godz. 11: 00. Zapraszamy na nie asystę, strażaków, dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię świętą, ministrantów, dzieci do sypania kwiatami, oraz wszystkich parafian i gości. Prosimy również o ubranie ołtarzy w tych samych miejscach i przez te same grupy jak każdego roku (są to strażacy, rolnicy, rzemieślnicy i handlowcy oraz młodzież) i z góry dziękujemy wszystkim ubierającym za ich ofiarną pracę. Od piątku rozpocznie się Oktawa Bożego Ciała, która odprawiana będzie w dni powszednie o godz. 18:00, zaś w niedziele o godz. 12:00.
  4. Ośrodek Apostolstwa Trzeźwości, Gminna Komisja Rozwiązywania problemów Alkoholowych i Klub Poznańska 38 zapraszają w najbliższą sobotę na piknik rodzinny – 0 Alkoholu 100% zabawy. Gościem wieczoru będzie Krzysztof Antkowiak. Piknik rozpocznie się w ogrodzie Ojców Kapucynów o godz. 12:00.
  5. W najbliższą niedzielę w ramach obchodów dni Zakroczymia zapraszamy na Mszę św. o godz. 12:00.
  6. Próba dla kandydatów do bierzmowania w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18:30.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.