Od dziś rozpoczęliśmy nasze rekolekcje parafialne. Rekolekcje prowadzi ks. Jerzy Godleś – kapelan hospicjum w Płocku. Program ten jest następujący. Dziś w poniedziałek i wtorek Msze św. odprawiane są tak, jak w każdą niedzielę. W poniedziałek i wtorek: godz. 9: 00 Msza św. z nauką ogólną, godz. 10: 30 Msza św. dla dzieci ze szkoły podstawowej, godz. 12: 00 Msza św. dla uczniów gimnazjum i godz. 18: 00 Msza św. z nauką ogólną. Spowiedź w poniedziałek i wtorek. Wyjazdy do chorych we wtorek od godz. 14: 00. Chorych można zgłaszać w kancelarii parafialnej do najbliższego wtorku do południa
Drogę Krzyżową w tym tygodniu odprawimy na ulicach naszego miasta. Rozpoczniemy ją o godz. 20: 00 w kościele Ojców Kapucynów, a zakończymy w naszym kościele parafialnym ucałowaniem relikwii Krzyża świętego. Bardzo serdecznie zapraszamy do jak najliczniejszego uczestnictwa w tym nabożeństwie.

Najbliższa niedziela jest Niedzielą Palmową. Poświęcenie palm odbędzie się na każdej Mszy św., zaś procesja z palmami podczas Mszy św. o godz. 10:30.
W tym tygodniu wpłynęły ofiary na kwiaty z następujących miejscowości: Pieczoługi i Odpadki – ofiary zbierały p. Joanna Śliwka i Katarzyna Śliwka, 18 Stycznia, ofiary zbierały p. Anna Rostkowska i Franciszka Więckowska, O H. Koźmińskiego – ofiary zbierały p. Wiesława Dzierżanowska i Bogumiła Łącka. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym. Nieodebrane zostały jeszcze listy z następujących ulic i miejscowości: Aleja Spółdzielni, Klasztorna, BWTZ, Gdańska, Mochty, Par. Klasztorna, Par. Płocka, Płońska, Przechodnia, Rynek, Tylna i bloki, Warszawska, Wyszogrodzka, Par. Okólna, Trębki Stare i Smok. Jeszcze raz bardzo proszę o odebranie tych list i o zbiórkę ofiar.
Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny i baranki do święconki.
Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na cele inwestycyjne.