Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych – następne za tydzień, na sumę przychodzą kandydaci do bierzmowania.
Wczoraj w katedrze Płockiej ks. Prałat Mirosław Milewski przyjął święcenia Biskupie. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
We wtorek obchodzimy Międzynarodowy dzień Żołnierzy Wyklętych. Aby uczcić tych, którzy oddali swoje życie za ojczyznę i przez wiele lat byli wyrzuceni z naszej historii zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00, po której będzie okolicznościowy program słowno - muzyczny.

Listy na zbiórkę ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego zostały wzięte z następujących ulic: Duchowizna Trakt, Duchowizna nad Wisłą, Parowa Warszawska, Rybacka, Szkolna, Starostwo, Gałachy po szosie, Gałachy nad Wisłą, Słoneczna. Bardzo prosimy mieszkańców pozostałych ulic o zabranie list.
Jak już informowałem nasze rekolekcje parafialne rozpoczną się w piątą niedzielę Wielkiego Postu, to jest 13 marca. Dokładny program podamy za tydzień, będzie on też zamieszczony na naszej stronie internetowej.
Przypominam, że Droga Krzyżowa jest odprawiana w piątki o godz. 17:00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie i bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tych nabożeństwach.
Przy wyjściu z kościoła można kupić gazetę Gość Niedzielny, oraz baranki do święconki. Kupując je pomagamy najuboższym dzieciom