W ubiegłym tygodniu na tacę inwestycyjną zebraliśmy 1502 zł. Bóg zapłać.
Dziś po Mszy św. o godz. 10: 30 odbędzie się spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Następne za tydzień.
W najbliższą niedzielę na Mszę św. o godz. 12: 00 zapraszamy kandydatów do Bierzmowania.

Są już przygotowane listy na zbiórkę ofiar na kwiaty do grobu P. Jezusa. Listy te można odebrać w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej. Bardzo proszę przedstawicieli ulic o zgłaszanie się po te listy. Od najbliższej niedzieli będziemy ogłaszać z jakich ulic zostały te listy już odebrane, aby było wiadomo gdzie te listy już są a gdzie jeszcze nie ma, co też powinno ułatwić zgłaszanie się po nie.                                                                                                                                                                            Bóg zapłać p. Annie Dudziej za dekorację wielkopostną
W czasie kolędy rozmawialiśmy w wielu rodzinach o światowych dniach młodzieży i o przyjęciu przez nas pielgrzymów. Bardzo prosimy aby Ci, którzy przyjmą młodzież do swoich domów zgłosili się do nas jak najszybciej. Musimy bowiem zgłosić już teraz tych, którzy otworzą swe domy dla innych na trzy dni i podzielą się swoim miejscem. Mamy nadzieję, że takich rodzin w naszej parafii nie zabraknie.
Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczniemy w piątą niedzielę Wielkiego postu. Szczegółowy program rekolekcji zostanie podany w najbliższym czasie.
Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żalach. Drogę Krzyżową odprawiamy w każdy piątek o godz. 17: 00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie.
Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny do której dołączona jest płyta zawierająca Gorzkie Żale. Można też kupić baranki do koszyczka wielkanocnego – kupując je pomagamy najuboższym dzieciom.