1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na cele inwestycyjne.
  2. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 10: 30 spotkanie dla dzieci przystępujących w tym roku po raz pierwszy do komunii św. i ich rodziców.
  3. Przypominamy, że Droga Krzyżowa odprawiana jest w każdy piątek o godz. 17: 00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie, zapraszamy do udziału w tych pięknych wielkopostnych nabożeństwach
  4. W najbliższą środę przypada II rocz. śmierci ks. Kan. Jerzego Bieńkowskiego. Msza św. w jego intencji odprawiona będzie o godz. 18: 00. Serdecznie zapraszamy.
  5. W sobotę o godz. 11: 00 rozpocznie się w naszym kościele ostatnie pożegnanie NN żołnierza Wojska Polskiego, obrońcy Ziemi Zakroczymskiej we wrześniu 1939 roku. Po Mszy św. nastąpi wyprowadzenie szczątków nieznanego żołnierza do kwatery wojskowej na naszym cmentarzu. Zapraszamy do udziału w tej uroczystości.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.