1. Wczoraj ks. Dariusz obchodził dzień swego patrona. Życzymy mu wielu łask Bożych w posłudze jaką pełni w naszej parafii i w jego życiu osobistym.
  2. Roraty w tym tygodniu będziemy odprawiać od poniedziałku do środy o godz. 07: 00 rano.
  3. W poniedziałek od godz. 11: 00 będziemy odwiedzać chorych w ich domach. Chorych proszę zgłaszać dziś po Mszach świętych.
  4. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. W tym dniu my Polacy zachowujemy post ścisły. Pasterka zostanie odprawiona w nocy z czwartku na piątek o godz. 24:00.
  5. Msze św. w I i II dzień świąt Bożego Narodzenia – to jest w piątek i sobotę odprawiane będą tak jak w każdą niedzielę, czyli o godzinie 9: 00, 10: 30, 12: 00 i 18:00. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.
  6. Bóg zapłać panu Cezaremu Jaworskiemu za gwiazdy betlejemskie do naszego kościoła, panu Grzegorzowi Samoraj za ozdoby świetlne do szopki przed kościołem.Choinki ofiarował p. Romuald Kowalczyk ze Swobodni - Bóg zapłać.
  7. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjna zebraliśmy 1870 złotych.
  8. Przy wyjściu z kościoła można kupić jeszcze wigilijne świece Caritas oraz świąteczne wydanie gazety Gość Niedzielny.