Bóg zapłać tym, którzy złożyli ofiary na pokrycie części kosztów związanych z nawiedzeniem obrazu, a byli to: p. Joanna i Sławomir Śliwka, p. Śliwka z Ostrzykowizny, Irena Bralska, Barbara i Justyna Stelmach, Anna Rostkowska, Janina Sadowska, Małgorzata Jankiewicz, Franciszek Zbońkowski, Mirosława i Jan Jaworscy, Janina Sochacka, Teresa Mieszkowska, Barbara Nowakowska, Jolanta i Włodzimierz Majewscy, Grażyna i Wiesław Majewscy, Maria i Dariusz Klonowscy, p. Borkowscy z Gałach, Lidia Lis, Lucyna Lis, p. Budniccy, p. Fajkowscy z Gałach, Ofiary złożyło 27 rodzin.
Serdeczne Bóg zapłać za pomoc przy dekoracji trasy. Dekorowali ją panowie: Jerzy Aleksandrowski, Marcin Aleksandrowski, Stefan Łoginow, Robert Lewandowski, Kuba Lewandowski, Niewodzki Adam, Wojciech Rytel, Krzysztof Rytel, Tadeusz Barylski, Janusz Piasecki, Sławomir Paradziński, Stanisław Pross Kościół dekorowali między innymi p. Anna Dudziej, Artur Kopeć – Bóg zapłać. Również Bóg zapłać policji,naszym strażakom, asyście, grupom parafialnym, wszystkim adorującym i biorącym udział w nabożeństwach.Wszystkim za wszelką pomoc WIELKIE DZIĘKI.

Bóg zapłać paniom z Duchowizny za wieniec Adwentowy
We wtorek 8 grudnia przypada święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. U nas Msze św. odprawiane będą o godz. 7: 00, 17: 30 i 18:00.
W sobotę godz. 19: 00 spotkanie w parafii Modlinie Twierdzy wolontariuszy. Dojazd w własnym zakresie. W razie jakichś wątpliwości i pytań prosimy zgłaszać się do ks. Darka.
Dziś po sumie wystawienie najświętszego sakramentu i adoracja, po godz. 10: 30 spotkanie dla dzieci komunijnych – następne za tydzień.
Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece Caritas w cenie 12 zł duża i 6 zł. mała. Kupując te świece pomagamy najuboższym.
Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.
Roraty odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 7: 00. Taca z najbliższej niedzieli będzie taca inwestycyjną.