W środę Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00 rozpoczynamy rekolekcje przed nawiedzeniem Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. W czwartek i piątek program rekolekcji będzie następujący: o godz. 9:00 – Msza św. z nauką ogólną, o godz. 10:30 Msza św. z nauką dla dzieci i młodzieży ( w czwartek do kościoła przychodzą gimnazjaliści, w piątek dzieci ze szkoły podstawowej), o godz. 12:00 i 18:00 Msze św. z nauką ogólną i o godz. 21:00 Apel Jasnogórski. Spowiedź przed i podczas trwania nabożeństw. Próba dla osób zaangażowanych w powitanie obrazu w piątek po Apelu Jasnogórskim.
W sobotę o godz. 16:00 modlitewne czuwanie przed przybyciem obrazu. O godz. 17:00 powitanie obrazu i Msza św. którą odprawi ks. Bp. Roman Marcinkowski. O godz. 21 Uroczysty Apel Jasnogórski, o godz. 23:00 modlitwy za naszych zmarłych, zaś o 24:00 Pasterka Maryjna, którą odprawiać będą kapłani pochodzący i pracujący w parafii Zakroczym. W niedzielę o godz. 9:00 Msza św. dla starszych i chorych, o 10:30 dla matek z małymi dziećmi i o 15:00 Msza św. na pożegnanie obrazu. Zapraszamy do uczestnictwa w tych nabożeństwach i do całonocnej adoracji. W programie wyznaczone są godziny adoracji dla grup, ulic i miejscowości. Program rekolekcji został doręczony do wszystkich rodzin, jeśli ktoś go jeszcze nie otrzymał to zapraszamy po program do zakrystii.

W sobotę na 16:00 zapraszamy Asystę , Strażaków, poczty sztandarowe, ministrantów, wszystkich zaangażowanych w uroczystość powitania, parafian i gości. Rekolekcjom i nawiedzeniu przewodniczył będzie ks. Kan. Józef Błaszczak.
Bóg zapłać za ofiary na przygotowanie do naszych uroczystości państwu: Urszuli i Zygmuntowi Zych, Dariuszowi Salamonowicz, Annie Zakrzewskiej, Zofii i Wojciechowi Folman. Jeśli ktoś jeszcze zechce nas wesprzeć materialnie będziemy mu za to bardzo wdzięczni ponieważ te przygotowania wiążą się z dużymi wydatkami. Również Bóg zapłać p. Dariuszowi Salamonowicz za płody rolne na rzecz Seminarium.
Dziękuję bardzo tym wszystkim, którzy przybyli w czwartek na spotkanie organizacyjne.
Po Mszy św. o godz. 10: 30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Następne 6 grudnia.
Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. Do gazety Gość Niedzielny dołączony jest kalendarz na 2015 rok.