1. W sobotę 28 listopada naszą parafię nawiedzi Najświętsza Maryja Panna w kopii cudownego obrazu z Jasnej Góry. Plan rekolekcji przed nawiedzeniem, oraz dokładny plan nawiedzenie dostanie dostarczony do każdej rodziny. Będziemy go też przypominać w kościele. W najbliższym czasie spotkamy się z przedstawicielami parafian, aby omówić sprawy organizacyjne związane z nawiedzeniem. Już teraz poczyniliśmy wiele przygotowań (mamy zakupione flagi,300 sztuk, następne 300 wypożyczymy, kupiliśmy już nowe specjalne obrusy ołtarzowe, ornat maryjny, księgi liturgiczne, wydrukowaliśmy 1000 zaproszeń.) To wszystko wiąże się z dużymi wydatkami, zwłaszcza, że bardzo wiele rzeczy jeszcze musimy zakupić. W związku z tym zwracamy się do wszystkich tych, którym sprawa dobrego przygotowania leży na sercu o pomoc materialną. Prosimy o ofiary, najlepiej złożone w kopertach i z podpisem ofiarodawcy abyśmy mogli im za to podziękować. Nie wyznaczamy jaka ma być to ofiara, za każdą będziemy bardzo wdzięczni, a ponieważ czasu jest już mało to prosimy o składanie tych ofiar w jak najkrótszym terminie.
  2. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na cele inwestycyjne. Przeznaczymy je na zakup oleju opałowego do ogrzewania naszego kościoła. Dziękujemy też bardzo panom, którzy złożyli dary materialne na rzecz seminarium, a są to: Byliński Andrzej, Milewski Andrzej, Grzybowski Stanisław, Jaworski Lech, Głowacki Dionizy, Głowacki Zdzisław, Jaśkowski Mirosław, Czarnecki Marek, Zych Zygmunt i P. Gogacz – wszyscy z ul. Pieczoługi.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych, następne za tydzień.
  4. W środę 11 listopada – Dzień Odzyskania Niepodległości. Msze św. odprawiane będą o godz. 09:00 i 18:00. Podczas Mszy św. o godz. 18:00 modlić się będziemy w intencji naszej ojczyzny. O godz. 10:00 Msza św. u Ojców Kapucynów organizowana przez Urząd Miasta.
  5. Z powodu zbyt małej ilości chętnych, pielgrzymka do Częstochowy jest odwołana. Pomyślimy o niej w innym terminie.
  6. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki dla chrześcijan prześladowanych w Syrii.
  7. Nadal można zamawiać wypominki całoroczne.
  8. W piątek po Mszy św. o godz. 18:00 Nabożeństwo Fatimskie.
  9. Przy wyjściu z kościoła można kupić gazety Gość Niedzielny, oraz Trzeźwymi Bądźcie.