1. Obchodzimy dziś uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. odprawiane dziś będą o godz. 9:00 w kościele i o 11:30 na cmentarzu. O godz. 20:00 na cmentarzu odmówimy różaniec. Jutro Dzień Zaduszny. Msze św. Będą odprawiane o godz. 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. O godz. 16:00 na cmentarzu odmówimy różaniec, podczas którego będziemy czytać wypominki jednorazowe.
  2. Nadal można zamawiać wypominki całoroczne. Wypominki są jedna z form pamięci modlitewnej o naszych zmarłych.
  3. Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca. Spowiedź podczas Mszy świętych
  4. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Obecność obowiązkowa.
  5. Bóg zapłać p. Sosnowskim z Ostrzykowizny za chryzantemy do naszego kościoła.
  6. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na pokrycie kosztów wywozu śmieci z naszego cmentarza.
  7. Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną i przeznaczymy ją na zakup paliwa do ogrzewania kościoła.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny, oraz Trzeźwymi bądźcie.