1. Dziś Mszę św. o godz. 10:30 w naszej parafii w 950 rocznicę powstania Zakroczymia odprawi ks. Bp. Piotr Libera, któremu bardzo dziękujemy za to nasze wspólne dziękczynienie.
  2. Pierwsza Komunia Święta n naszej parafii będzie 15 maja 2016r. Nie będzie natomiast odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych. Dzieci, które w maju bieżącego roku przyjęły swoją Pierwszą Komunię Świętą odnowią swoje przyrzeczenia w VI klasie.
  3. Spotkanie dla dzieci i rodziców przed I Komunią świętą odbędzie się w niedzielę 4 października po Mszy św. o godz. 10:30.
  4. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli na cele inwestycyjne. Zebraliśmy 1706 złotych. Pieniądze te przeznaczyliśmy na zakup materiałów do przeróbki prezbiterium. Za materiały te zapłaciliśmy 3450 zł.
  5. Bóg zapłać p. Arturowi Kopeć za wykonanie podestu pod ołtarz. My zapłaciliśmy za materiały, a pan Artur wykonał całą prace i jest to jego ofiara na rzecz naszej parafii.
  6. Wypominki jednorazowe i całoroczne będzie można zamawiać od października.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny, oraz Kalendarz Rolnika w cenie 25 złotych.