1. W dniu dzisiejszym w naszej parafii obchodzimy odpust parafialny na podwyższenie Krzyża Świętego, połączony z dożynkami. Mszę św. odprawi i kazanie wygłosi ks. Kan. Jan Pikulski. Serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kosza z owocami i warzywami mieszkańcom Gałach, oraz za uczestnictwo w naszej uroczystości: księżom, asyście parafialnej, strażakom, dzieciom do sypania kwiatami oraz wszystkim gościom i parafianom. Również w dniu dzisiejszym o godz. 19:00 do parafii św. Maksymiliana w Modlinie przybędą znaki światowych dni młodzieży – Krzyż i ikona Matki Bożej. Bardzo serdecznie zapraszamy na tę uroczystość do Modlina i jednocześnie informujemy, że w związku z tym nawiedzeniem, nabożeństwo Fatimskie w naszej parafii będzie dziś o godz. 17:30.
  2. Serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary składane na cele inwestycyjne. Przeznaczamy je na prace w naszym prezbiterium.
  3. W piątek przypada święto św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. Msza św. dla dzieci i młodzieży będzie odprawiona o godz. 18:00. Ze względu na 950 lecie Zakroczymia nie wyjedziemy w tym roku do Rostkowa, również z tego samego powodu Msza św. jest odprawiana o godz. 18:00 a nie w ciągu dnia jak to bywało w latach minionych.
  4. W najbliższą niedzielę w naszym kościele o godz. 10:30 Mszę św. odprawi i wygłosi kazanie Ks. Biskup Piotr Libera. Jest to jeden z najważniejszych punktów w obchodzonym 950-leciu Zakroczymia, dlatego bardzo serdecznie zapraszam do jak najliczniejszego udziału w tej uroczystości.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.