1. Dziś w naszej parafii gościmy ks. Radosława Zawadzkiego – misjonarza pracującego w Peru. Dziękujemy za modlitwy w jego intencji i pomoc materialną dla jego dzieła. Dziś również niedziela adoracyjna. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja, zaś po Mszy św. Poświęcenie plecaków dla pierwszoklasistów.
  2. We wtorek przypada święto Narodzenia Najświętszej Marii Panny. Msze Święte będą odprawione o godzinie 17:30. i 18:00.
  3. W najbliższą niedzielę w naszej parafii obchodzić będziemy odpust parafialny na Podwyższenie Krzyża Świętego, który połączony jest z naszymi dożynkami. Mszę św. odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. kan. Jan Pikulski. Zapraszam serdecznie na tę uroczystość asystę parafialną, strażaków, dzieci do sypania kwiatkami, ministrantów oraz wszystkich parafian i gości. Mieszkańców Gałach prosimy o przygotowanie wieńca dożynkowego. Taca z najbliższej niedzieli, jest tacą inwestycyjną.
  4. Można już zamawiać Msze święte na najbliższy rok.
  5. W najbliższą sobotę o godz. 10:00 zbiórka dla ministrantów, zaś o 14:00 próba dla scholii. Zapraszamy nowych chętnych zarówno do scholii jak i do służby ministranckiej.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny, oraz Trzeźwymi Bądźcie.