1. Codziennie na godz. 20:30 zapraszamy na Apel Jasnogórski. W czwartek Apel ten połączony będzie z Nabożeństwem Fatimskim ( nabożeństwo to rozpocznie się tak jak apel o godz. 20:30). Bardzo proszę o zabranie na to nabożeństwo świec,
  2. W sobotę przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w tym dniu odprawiane będą tak jak w każdą niedzielę czyli o 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00
  3. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na cele inwestycyjne. Przypomnę tylko, że zakończyliśmy remont parkanu, który kosztował nas prawie 6 tyś złotych zł. W tym tygodniu wywieźliśmy też wszystkie śmieci z naszego cmentarza, wcześniej usuwaliśmy powalone drzewo. Za część wykonanych usług już zapłaciliśmy, część jeszcze musimy opłacić. Prac do wykonania mamy ciągle dużo dlatego każde wsparcie dla parafii jest bardzo cenne.
  4. Coraz częściej zdarza się, że niektórzy z mieszkańców naszej parafii wywożą śmieci na cmentarz ze swoich domów. Nie są to na pewno śmieci cmentarne go nikt na cmentarzu np. nie wymienia drzwi czy umywalek. Ja wiem, że na pewno tych osób nie ma tu dziś w kościele, ale proszę o to abyśmy wspólnie pilnowali naszego cmentarza i jeśli ktoś zauważy takie sytuacje jak to o której wspomniałem to proszę powiadomić o tym pana kościelnego.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.