1. Wczoraj w Pułtusku przywitaliśmy Matkę Bożą w cudownym obrazie Jasnogórskim. Pośród witających z naszej parafii byli: ks. Proboszcz, ks. Prefekt, p. Katechetka, p. Organista oraz dzieci i młodzież. Złożyliśmy również na ręce ks. Biskupa zaproszenie do nawiedzenia naszej parafii przez ten obraz. Jako dowód złożenia zaproszenia otrzymaliśmy „ kaganek wiary”, który zapłonie przed jasnogórskim obrazem. Nawiedzenie to odbędzie się u nas w dniach od 28 do 29 listopada bieżącego roku. Postarajmy się przygotować do tego wydarzenia jak najlepiej. W ciągu najbliższych niedziel będziemy starali się mówić jak najczęściej o tym naszym przygotowaniu.
  2. Bóg zapłać p. Burmistrzowi za wypożyczenie autokaru na wczorajszy wyjazd, p. Krzysztofowi Siwkowi za podwiezienie do Pułtuska, oraz ks. Prefektowi, p. Katechetce i p. Organiście za opiekę nad dziećmi i młodzieżą podczas tego wyjazdu.
  3. Dziś podczas Mszy św. O godz. 10:30 będziemy dziękować Panu Bogu za miniony rok szkolny. Dzieci z klas „0”, VI szkoły podstawowej i III gimnazjum otrzymają dyplomy. Ci, którzy w tym roku przystąpili do bierzmowania otrzymają świadectwa bierzmowania.
  4. Już dziś przypominamy, ze wakacje nie zwalniają nikogo z obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy św.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.