1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja. Po procesji spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich świadków.
  2. W czwartek o godz. 17:00 ks. Infułat Aleksander Pasternakiewicz udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. W tym dniu przypada również zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po udzielonym bierzmowaniu będzie procesja na zakończenie oktawy, a po niej poświęcenie wianków. Zapraszam w czwartek na godz. 17:00 asystę dzieci do sypania kwiatami, oraz naszych gości, parafian i rodziny bierzmowanych. Bierzmowani wraz ze swoimi świadkami przychodzą do kościoła na godz. 16:30.
  3. W środę od godz. 17:00 do godz. 17:30 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i ich rodzin.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. U nas Msze św. Odprawione będą o godz. 17:30 i 18:00.
  5. w sobotę o godz. 20:00 nabożeństwo Fatimskie.
  6. Bóg zapłać p. Katarzynie i Jerzemu Aleksandrowskim z Duchowizny za prace przy pielęgnacji krzewów przy naszym kościele. Jeszcze raz dziękuję również tym wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w procesję Bożego Ciała. Dziękuję również za dekorację domów przy trasie procesji.
  7. Taca z najbliższej niedzieli będzie przeznaczona na cele inwestycyjne.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.