1. W dzisiejszą niedzielę Zesłania Ducha Świętego dzieci z klas III po raz pierwszy przystąpiły do pierwszej Komunii Świętej. Dzieci te będą przychodziły do kościoła na swój „Biały tydzień" od poniedziałku do piątku na godz. 18:00.
  2. Bóg zapłać dzieciom i ich rodzicom za dar ołtarza (jest nim ornat Maryjny i stuła).
  3. Serdeczne podziękowanie składamy też p. Elżbiecie Wojciechowskiej – naszej katechetce za przygotowanie tych dzieci, oraz p. Annie Dudziej za dekorację kościoła kwiatami.
  4. Panie Halina Deręgowska i Apolonia Kołodziejczak ufundowały obrusy na ołtarze boczne do naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. Jutro święto NMP Matki Kościoła. U nas Msze św. odprawione będą o godz. 17: 30 i 18:00.
  6. W ubiegłym tygodniu na tacę inwestycyjną zebraliśmy 1420 zł.
  7. Próba dla dzieci odnawiających swoje przyrzeczenia chrzcielne będzie w piątek o godz. 15:30. Po skończonej próbie będzie spowiedź dla tych dzieci i ich rodzin do godz. 18:00.
  8. Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych będzie w najbliższą niedzielę podczas Mszy św. O godz. 10:00.
  9. Dziś po Mszy św. O godz. 18:00 próba dla kandydatów do bierzmowania. Następne spotkanie za tydzień.