1. Dzisiejszą „Niedzielą Dobrego Pasterza" rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. O powołania te modlić się będziemy podczas nabożeństw majowych, prosimy również o modlitwę w tej intencji w naszych domach.
  2. Od najbliższego piątku rozpocznie się Nabożeństwo Majowe, które w naszym kościele będzie odprawiane w dni powszednie o godz. 17:00, zaś w niedziele o godz. 17:40. Zachęcamy do jak najliczniejszego udziału w tym nabożeństwie, zachęcamy również do odprawiania go przy figurkach. Dobrze będzie jeśli na ten czas nasze przydrożne figury i krzyże będą przystrojone. Najbliższy piątek jest również pierwszym piątkiem miesiąca. Spowiedź podczas nabożeństwa majowego.
  3. W najbliższą sobotę będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Uroczystość ta przeniesiona jest z niedzieli na sobotę przez Stolicę Apostolską na prośbę naszego episkopatu. U nas Msze św. w tym dniu odprawiane będą o godz. 9:00, 17:30 i 18:00.
  4. W najbliższą niedzielę to jest 3 maja o godz. 15:00 odprawimy Mszę św. podczas której poświęcimy ziemię i modlić się będziemy o dobre urodzaje. O przygotowanie tej Mszy św. poprosiliśmy w tym roku rolników z Gałach.
  5. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych, następne za tydzień. Próby dla dzieci przystępujących w tym roku do I komunii św. będą w środy. W najbliższą środę próba będzie o godz. 16:30, zaś w środy następne o 16:15.
  6. W najbliższą niedzielę po Mszy św. po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania podczas którego ks. prefekt zadecyduje o tym kto będzie do tego sakramentu dopuszczony.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.
  8. W ubiegłym tygodniu na tacę inwestycyjną zebraliśmy 1820 zł. za te pieniądze kupiliśmy kosiarkę spalinowa do trawy.