1. Od dziś rozpoczęliśmy nasze rekolekcje parafialne. Rekolekcje prowadzi ks. Krzysztof Rogala – student UKSW. Program ten jest następujący. Dziś w poniedziałek i wtorek Msze św. odprawiane są tak, jak w każdą niedzielę. W poniedziałek i wtorek: godz. 9:00 Msza św. z nauką ogólną, godz. 10:30 Msza św. dla dzieci ze szkoły podstawowej, godz. 12:00 Msza św. dla uczniów gimnazjum i godz. 18:00 Msza św. z nauką ogólną. Spowiedź w poniedziałek i wtorek. Wyjazdy do chorych we wtorek od godz. 14: 00. Chorych można zgłaszać w kancelarii parafialnej do najbliższego wtorku do południa
  2. Drogę Krzyżową w tym tygodniu odprawimy na ulicach naszego miasta. Rozpoczniemy ją o godz. 20:00 w kościele Ojców Kapucynów, a zakończymy w naszym kościele parafialnym ucałowaniem relikwii Krzyża świętego. Bardzo serdecznie zapraszamy do jak najliczniejszego uczestnictwa w tym nabożeństwie.
  3. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Palmową. Poświęcenie palm odbędzie się na każdej Mszy św., zaś procesja z palmami podczas Mszy św. o godz. 10:30.
  4. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do grobu pańskiego mieszkańcom: Duchowizny nad Wisłą – ofiary zbierała p. Żukowska Halina, 18 Stycznia, ofiary zbierały p. Anna Rostkowska i Franciszka Więckowska, Wólki Smoszewskiej – ofiary zbierały p. Wojnarowska i Zdańska, Duchowizny Trakt – ofiary zbierała p. Jadwiga Kraśniewska, Trębek Starych i Smok – ofiary zbierała p. Stefanowska Teresa, Warszawskiej bloki A,B,C – ofiary zbierały p. Maria Zofieńska i Anna Dobrzelak. Nie odebrane zostały jeszcze listy z następujących ulic i miejscowości: Aleja Spółdzielni, BWTZ, Gdańska, Klasztorna, Mochty, O. Honorata, Par. Klasztorna, Par. Płocka, Płońska, Przechodnia, Rynek, Starostwo, Tylna i Warszawska bez bloków. Jeszcze raz bardzo proszę o odebranie tych list i o zbiórkę ofiar.
  5. Bóg zapłać p. Arturowi Kopeć za deski i p. Cezaremu Zych za pielęgnację drzew.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.