1. Po Mszy św. o godz. 9: 00 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Następne za tydzień.
  2. W czwartek przypada Uroczystość Św. Józefa – patrona naszej parafii. Bardzo serdecznie zapraszam na Mszę św. o godz. 18:00 podczas której uczcimy naszego patrona.
  3. W niedzielę rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Oto ich program. Msze św. w Niedzielę, poniedziałek i wtorek odprawiane będą w stałych godzinach to znaczy o godz. 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. W niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 krótkie spotkanie dla dzieci, zaś po Mszy św. o godz. 18:00 dla młodzieży. W poniedziałek i wtorek na Mszę św. o godz. 10:30 zapraszamy dzieci, zaś na godz. 12:00 młodzież gimnazjalną. Spowiedź w poniedziałek i wtorek pól godziny przed każdym nabożeństwem, oraz podczas nabożeństw. Rekolekcje poprowadzi ks. Krzysztof Rogala – studiujący na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wyjazdy do chorych będą we wtorek od godz. 14:00. Prosimy o zapisywanie chorych jak najszybciej.
  4. W ubiegłym tygodniu listę na zbiórkę ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego wzięli przedstawiciele: Wólki Smoszewskiej, ul 18 stycznia i Duchowizna nad Wisłą. Ofiary wpłynęły już z Parowy Warszawskiej, Rybackiej, Szkolnej – ofiary zbierała p. Irena Bralska, oraz Wyszogrodzkiej – ofiary zbierała p. Grażyna Górecka. Serdeczne Bóg zapłać. Jest jeszcze do odebrania dwie trzecie list, a czas postu zmierza ku końcowi. Jak słyszeliśmy w sprawozdaniu, na ubranie Grobu Pańskiego potrzebne są dość duże środki, dlatego bardzo proszę o zabranie tych list i dokonanie zbiórki. Ja wiem, że nie jest to przyjemne zadanie, ale nie robimy tego dla siebie i zapewne ten trud będzie kiedyś nagrodzony.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny
  6. Przypominam, że Droga Krzyżowa jest odprawiana w Piątki o godz. 17:00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie i jednocześnie zapraszam do udziału w tych nabożeństwach.