1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na tacę inwestycyjną.
  2. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych.
  3. Listy na zbiórkę ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego zostały wzięte z następujących ulic: Wyszogrodzka, Parowa Warszawska, Gałachy po szosie, Gałachy nad Wisłą, Słoneczna i Rady narodowej. Bardzo prosimy mieszkańców pozostałych ulic o zabranie list.
  4. Jak już informowałem nasze rekolekcje parafialne rozpoczną się w piątą niedzielę Wielkiego Postu, to jest 22 marca. Oto ich program: Niedziela – Msze św. odprawiane będą tak jak w każdą niedzielę to jest o godz. 9:00, 10:30, 12:00 i o 18:00. Po Mszy św. o godz. 10:30 będzie krótkie spotkanie dla dzieci, zaś po Mszy św. o godz. 18:00 dla młodzieży (dla kandydatów do bierzmowania będzie to spotkanie obowiązkowe). Poniedziałek: godz. 9:00 Msza św. z nauką ogólną, godz. 10:30 Msza św. dla dzieci, godz. 12:00 Msza św. dla młodzieży i o godz. 18:00. Program nabożeństw we wtorek jest taki sam jak w poniedziałek.
  5. Można już zapisywać chorych na odwiedziny księdza podczas rekolekcji.
  6. Przypominam, że Droga Krzyżowa jest odprawiana w piątki o godz. 17:00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie i bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tych nabożeństwach.
  7. Przy wyjściu z kościoła można kupić gazetę Gość Niedzielny, pozostało nam jeszcze kilka baranków do święconki. Kupując je pomagamy najuboższym dzieciom