1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć książkę o śp. Kanoniku Jerzym Bieńkowskim wydaną przez ks. prof. Michała Grzybowskiego. W dniu 1 rocz. śmierci ks. prof. Miał kilka egzemplarzy tej książki, ale rozeszły się one bardzo szybko, dlatego na moja prośbę ks. profesor dodrukował jeszcze pięćdziesiąt egzemplarzy. Cena jednego egzemplarza – 10 zł. Można też nabyć baranka do święconki w cenie 5 zł. – kupując go pomagamy najuboższym dzieciom. Jest też do nabycia gazeta „Gość Niedzielny".
  2. W dniu dzisiejszym zbieramy też do puszek ofiary na cele misyjne. Bóg zapłać.
  3. Są już przygotowane listy na zbiórkę ofiar na kwiaty do grobu P. Jezusa. Listy te można odebrać w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej. Bardzo proszę przedstawicieli ulic o zgłaszanie się po te listy. Podczas kolędy niektórzy parafianie mówili, że nie ma u nich zbiórki na kwiaty. Dlatego od najbliższej niedzieli będziemy ogłaszać z jakich ulic zostały te listy już odebrane, aby było wiadomo gdzie te listy już są a gdzie jeszcze nie ma, co też powinno ułatwić zgłaszanie się po te listy.
  4. W tym tygodniu odbyło się posiedzenie rady parafialnej. Omawialiśmy na nim sprawy związane z nawiedzeniem naszej parafii przez obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, które odbędzie się pod koniec listopada tego roku, oraz mówiliśmy już o przygotowaniach do światowych dni młodzieży. Szczegóły będziemy podawali bliżej tych wydarzeń.
  5. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczniemy w piatą niedzielę Wielkiego postu. Szczegółowy program rekolekcji zostanie podany w najbliższym czasie.
  6. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żalach. Drogę Krzyżową odprawiamy w każdy piątek o godz. 17: 00, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie.
  7. Taca z najbliższej niedzieli będzie tacą inwestycyjną.