1. We wtorek o godz. 18:00 będziemy modlić się w intencji śp. Ks. Jerzego Bieńkowskiego w pierwszą rocznicę jego śmierci. Na te Mszę przyjedzie do nas ks. prof. Michał Grzybowski, który skieruje do nas słowo, przywiezie też swoją książkę o ks. Jerzym, którą będzie można kupić. Do koncelebry zaproszeni zostali też księża wikariusze pracujący z ks. Jerzym oraz ojcowie Kapucyni. Myślimy też, że i my wszyscy postaramy się jak najliczniej przybyć na tę Mszę św. Serdecznie zapraszamy.
  2. W środę przypada Środa Popielcowa, którą rozpoczniemy czas Wielkiego Postu. Msze św. w środę popielcową będą odprawione w naszym kościele o godz. 9:00 i 18:00. Przypominamy, ze w tym dniu obowiązuje post ścisły. Podczas Wielkiego Postu będzie odprawiana Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17:00 i Gorzkie Żale w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00. Zapraszamy serdecznie do udziału w tych pięknych nabożeństwach.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 9:00 -spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  4. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci przystępujących do pierwszej komunii św. i ich rodziców. Na to spotkanie przyjedzie krawiec, który będzie w tym roku szył alby komunijne.
  5. W czwartek o godz. 19:00 spotkanie rady parafialnej.
  6. Bóg zapłać mieszkańcom ulicy Tylnej za ofiary na spłatę długu za malowanie kościoła. Z ofiar jakie zebrane zostały na malowanie przez przedstawicieli parafii i podczas kolędy spłaciliśmy już 21 tyś. złotych.
  7. W ubiegłym tygodniu na tace inwestycyjna zebraliśmy 1675 zł.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny