1. We wtorek obchodzimy uroczystość Trzech Króli. U nas Msze Święte odprawione będą o godz. 9: 00 i 10: 30, 12:00 i 18:00 Taca z uroczystości Trzech Króli przeznaczona jest na misje.
  2. W najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10:30 dzieci z naszej szkoły przedstawią jasełkę Bożonarodzeniową. Serdecznie zapraszamy. Również w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  3. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny i Trzeźwymi bądźcie w cenie 5 zł.
  4. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu: W zakładce Kolęda
  5. Bardzo prosimy o przyjazd po księdza na kolędę, albo o przyjście jeżeli jest to blisko kościoła ponieważ nie mamy jeszcze orientacji w terenie i nie wiemy w którym miejscu rozpocząć kolędowanie.