1. W środę o godz. 16:00 podziękujemy P. Bogu za miniony rok. Wspominać będziemy zmarłych z naszych rodzin w ostatnim roku a w ich intencji rodzina zapali świeczkę (świeczki będą już przygotowane), modlić też będziemy się za tych którzy zostali ochrzczeni i zawarli związki małżeński w 2014 roku. Zapraszamy wszystkich na to nasze wspólne dziękczynienie, bo zapewne każdy z nas ma za co Bogu podziękować.
  2. W czwartek przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. odprawione będą o godz. 9:00, 10:30 12:00 i 18:00.
  3. W piątek przypada I piątek miesiąca. Spowiedź podczas Mszy św. o godz. 17:30 i 18:00.
  4. W tym tygodniu rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Program zamieszczony jest pod zakładką kolęda.
  5. Początek kolędy od godziny 9:00. Kolędować będzie trzech księży: ks. Proboszcz, ks. prefekt i ks. Jerzy, brat księdza proboszcza. Kolęda ta będzie okazją do zapoznania się, mówić też będziemy o nawiedzeniu naszej parafii przez obraz Matki Boskiej Jasnogórskiej, Ci, którzy nie złożyli jeszcze ofiary na spłatę długu za malowanie kościoła będą mogli to zrobić podczas kolędy.
  6. Od poniedziałku również p. Piotr nasz kościelny będzie roznosił kredę, kadzidło i wodę. Ofiarę jaką mu składamy potraktujmy jako wynagrodzenie za jego całoroczną pracę w kościele.