1. Dzisiejszą niedzielą Chrystusa, Króla Wszechświata kończymy rok liturgiczny. Najbliższa niedziela będzie już pierwszą niedzielą Adwentu.
  2. Bóg zapłać za ofiary na spłatę długu za malowanie kościoła mieszkańcom Ostrzykowizny. Ofiary te zabrały panie Sadlakowska Małgorzata i Rocka Stanisława, którym dziękuję też bardzo serdecznie za to, że podjęły się tego zadania. Jest jeszcze kilka list do odebrania, jeśli do kogoś zwrócimy się o pomoc to prosimy o zaangażowanie chociaż nie jest to wcale łatwe zadanie.
  3. Dziękuję bardzo p. Annie Dudziej za ubranie naszego kościoła.
  4. Wczoraj nasze schole dziecięca i młodzieżowa uczestniczyły w dekanalnym przeglądzie piosenki religijnej. Dziękujemy im za piękny śpiew, a p. organiście i p. katechetce za opiekę nad nimi.
  5. Od czwartku p. organista będzie chodzi z opłatkiem. Przypominam przy tej okazji, że ofiara jaką mu składamy nie jest zapłatą za opłatek, ale za jego pracę w naszej parafii. Na naszej stronie internetowej jest zakładka „opłatek" po otwarciu której możemy sprawdzić w jakim dniu w naszym domu będzie z opłatkiem p. organista
  6. Po Mszy św. o godz. 10: 30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Następne za tydzień.
  7. W najbliższą sobotę to jest 29 listopada o godz. 16:00 w kościele Ojców Kapucynów odbędzie się wieczór wspomnień o ojcu Benignusie. Program uroczystości wywieszony jest na tablicy ogłoszeń. Ośrodek apostolstwa trzeźwości serdecznie zaprasza na to spotkanie, my dołączamy się do tego zaproszenia.
  8. Dziś po Mszach świętych zbieramy ofiary do puszek na odbudowę spalonej katedry w Sosnowcu. Bóg zapłać za te ofiary.
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. Do gazety Gość Niedzielny dołączony jest kalendarz na 2014 rok.