1. W tym tygodniu odbyło się spotkanie rady parafialnej podczas którego omówiliśmy sprawy związane ze spłatą długu za malowanie naszego kościoła. Jak już informowaliśmy wcześniej mamy do spłaty 35 tysięcy złotych. W związku z tym postanowiliśmy przeprowadzić zbiórkę pieniężną na ten cel. Zbiórka ta rozpocznie się już od tej niedzieli i przeprowadzą ja radni oraz osoby, które o to będziemy prosić. Prosimy też aby każda rodzina w miarę swoich możliwości przeznaczyła na ten cel 50 złotych. Jeśli ktoś będzie mógł złożyć większą ofiarę będziemy mu za to wdzięczni, bo zapewne będą tacy którzy nie dadzą nic, jeśli zaś ktoś nie będzie mógł dać całej sumy to może złożyć mniejszą, albo ofiarę złożyć w ratach. Prosimy bardzo o jak najszybsze przeprowadzenie tej zbiórki, albowiem chcielibyśmy rozliczyć się z wykonawcą i ten rok zakończyć bez długu. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie.
  2. W tym tygodniu rolnicy z Pieczoług, a byli to Mirosław Jaśkowski, Grzegorz Jaśkowski, Zdzisław Głowacki, Marek Czarnecki, Krzysztof Kołodziejski, Dionizy Głowacki, Lech Jaworski, Wojciech Kompielewski, Stanisław Grzybowski, Andrzej Milewski, Andrzej Byliński i Zygmunt Zych, Przekazali płody rolne na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku. Serdeczne im za to Bóg zapłać. Gdyby byli jeszcze chętni rolnicy do złożenia takiego daru to prosimy aby uczynili to do końca listopada.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci i rodziców z klas komunijnych, następne spotkanie za tydzień. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po Mszy św. o godz. 18:00.
  4. W środę po Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie członków Akcji Katolickiej i parafialnego koła charytatywnego. Serdecznie zapraszamy.
  5. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną zebraliśmy 1850 zł.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny i Trzeźwymi Bądźcie.