1. We wtorek 11 listopada – dzień odzyskania niepodległości. Msze św. odprawiane będą o godz. 09:00 i 18:00. Podczas Mszy św. o godz. 18:00 modlić się będziemy w intencji naszej ojczyzny.
  2. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na cele inwestycyjne. Dziękujemy też bardzo p. Zygmuntowi Zych za ofiarę złożoną na kościół, oraz panom Zbigniewowi Budnickiemu i Jackowi Gromadko za załadowanie śmieci z cmentarza do kontenerów. Mamy nadzieję, że w tym tygodniu wywieziemy już wszystkie śmieci z naszego cmentarza. Prosimy również, aby kwiaty żywe wyrzucać do specjalnie wyznaczonego na ten cel miejsca.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych, następne za tydzień.
  4. W sobotę o godz. 10:00 zbiórka ministrantów, zaś w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  5. W czwartek o godz. 19:00 spotkanie Rady Parafialnej.
  6. Przypominamy, że w miesiącu listopadzie w naszych modlitwach w sposób szczególny pamiętamy o zmarłych.
  7. Nadal można zamawiać wypominki całoroczne.
  8. Przy wyjściu z kościoła można kupić gazety Gość Niedzielny, oraz Trzeźwymi Bądźcie.