1. Bóg zapłać p. Witoldowi Głowackiemu za ofiarę na utrzymanie cmentarza, państwu Sosnowskim z Ostrzykowizny za chryzantemy do kościoła i p. Annie Dudziej za dekorację naszego kościoła, Panu Dariuszowi Klonowskiemu za przygotowamie śmietnika do wywozu smieci. Serdeczne podziękowanie składamy też panom organiście i kościelnemu za przygotowanie wczorajszej uroczystości na cmentarzu, wszystkim uczestniczącym w tym nabożeństwie za skupienie, postawę modlitewną i ofiary. Dziękujemy też za udział we wczorajszym różańcu na cmentarzu. Zapraszamy również dziś na różaniec, który odmówimy na cmentarzu o godz. 16:00.
  2. Nadal można zamawiać wypominki całoroczne. Wypominki są jedna z form pamięci modlitewnej o naszych zmarłych.
  3. Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca. Spowiedź podczas Mszy świętych
  4. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Obecność obowiązkowa.
  5. Bardzo prosimy aby przy wynoszeniu śmieci z cmentarza kwiaty naturalne wyrzucać do miejsca które zostanie wyznaczone przy śmietniku, kwiaty sztuczne i znicze do kontenera. Dzięki temu będzie nam łatwiej posegregować te śmieci i zaoszczędzić na ich wywozie. W tym tygodniu ustawimy odpowiednie tabliczki informujące gdzie jakie śmieci wyrzucać. Mam też nadzieję, że w tym tygodniu firma wywożąca śmieci zdoła się z nimi uporać i po prostu je wywiezie.
  6. Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną i przeznaczymy ją na zakup paliwa do ogrzewania kościoła.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.