1. W sobotę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. U nas Msze św. Będą odprawiane w kościele o godz. 9:00 i na cmentarzu o godz. 11:30. Po Mszy św. procesja, podczas której modlić się będziemy za wszystkich zmarłych pochowanych na tym cmentarzu. O godz. 20:00 na cmentarzu odmówimy różaniec. W niedzielę przypada dzień Zaduszny. U nas Msze święte w tym dniu odprawiane będą o godz. 9:00. 10:30, 12:00 i 18:00. O godz. 16:00 na cmentarzu parafialnym odmówimy różaniec.
  2. Bardzo proszę, aby przy sprzątaniu grobów śmieci wyrzucać wyłącznie do śmietnika. Do śmietnika nie wyrzucamy liści. Te proszę wyrzucać do miejsca wyznaczonego obok śmietnika. Proszę również, aby w miarę możliwości większość śmieci wynieść jak najszybciej.
  3. Nadal można zamawiać wypominki jednorazowe i całoroczne z tym, że wypominki jednorazowe można zamawiać tylko do najbliższego piątku wieczorem.
  4. Trwa zbiórka zużytego sprzętu RTV i AGD. Oddając te śmieci pomagamy kościołowi w potrzebie – to jest kościołowi w Afryce. Ponieważ u nas nie ma miejsca na składowanie zebranego sprzętu, to sprzęt ten można składować w Modlinie Starym, w miejscu po starym kościele. Zbiórka trwać będzie do 6 listopada.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny, Mały gość Niedzielny, oraz kalendarze z wizerunkami Matki Bożej.