1. Od środy rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe. Różaniec w naszym kościele będziemy odmawiać w dni powszednie o godzinie 17: 00, zaś w niedziele o godzinie 17:30. Serdecznie zapraszam do udziału w tym pięknym nabożeństwie. Tych zaś, którzy nie będą mogli przybyć na różaniec do kościoła, zachęcam, aby odmawiali go w domu.
  2. Przypominamy, że Pierwsza Komunia Święta będzie 24 maja, zaś Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych 31 maja.
  3. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla rodziców i dzieci przystępujących do pierwszej komunii świętej, spotkanie dla rodziców i dzieci odnawiających swoje przyrzeczenia chrzcielne 12 października, również po Mszy św. o godz. 10:30. Obecność na tych spotkaniach obowiązkowa.
  4. Najbliższa niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja.
  5. Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca. Spowiedź podczas nabożeństwa różańcowego.
  6. Przy wyjściu z kościoła można kupić gazety „Gość Niedzielny" i „Mały Gość Niedzielny". Można też jeszcze kupić Kalendarz Rolnika. Ministranci przed kościołem rozdają kartki na wypominki jednorazowe.
  7. W środę 8 października o godz. 19:30 odbędzie się spotkanie rady parafialnej.