1. Pierwsza Komunia Święta będzie 24 maja 2015 roku, zaś Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych 31 maja 2015 roku.
  2. Spotkanie dla dzieci przed I Komunią świętą odbędzie się w niedzielę 5 października po Mszy św. o godz. 10:30, zaś spotkanie dla dzieci odnawiających swoje przyrzeczenia 12 października również po Mszy świętej o godz. 10:30.
  3. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli na cele inwestycyjne. Zebraliśmy 2350 złotych.
  4. Za tydzień odbędą się obchody 75 rocznicy obrony Zakroczymia. O godz. 10:00 w kościele o.o. Kapucynów odprawiona będzie Msza święta, po niej procesja na cmentarz na którym będzie modlitwa, apel poległych i złożenie kwiatów, później spotkanie w szkole podstawowej.
  5. Wypominki jednorazowe i całoroczne będzie można zamawiać od października.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.