1. W dniu dzisiejszym  w naszej parafii obchodzimy odpust parafialny na podwyższenie Krzyża Świętego. Mszę św. odprawi i kazanie wygłosi ojciec Krzysztof Groszyk, Gwardian ojców kapucynów w Zakroczymiu. Serdeczne Bóg zapłać za uczestnictwo w naszej uroczystości, księżom, asyście parafialnej, strażakom, dzieciom do sypania kwiatami oraz wszystkim gościom i parafianom.
  2. Dziękuję również za dzisiejsze ofiary składane na cele inwestycyjne.
  3. Bardzo serdeczne podziękowania składamy p. Ani Dudziej za piękną dekorację naszego kościoła.
  4. W czwartek przypada święto św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. Msza św. dla dzieci ze szkoły podstawowej odprawiona będzie o godz. 10:00 (te dzieci, które są w szkole przyprowadzą nauczyciele, dzieci, które uczęszczają na drugą zmianę – mam nadzieję, że będą przyprowadzone przez rodziców). Msza św. dla uczniów z Gimnazjum odprawiona będzie o godz. 12:00.
  5. W sobotę dzieci i młodzież wyjeżdżają na uroczystości związane ze św. Stanisławem Kostką do Rostkowa i Przasnysza. Dzieci wyjadą o godz. 08:00, zaś młodzież o godz. 14:00. Autokary podstawione będą na rynku przed kościołem. Zapisy prowadza p. Katechetka i ks. Prefekt.
  6. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  7. Od jutra Msze św. w dni powszednie odprawiane będą o godz. 17:30 i 18:00.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny, do którego dołączona jest druga część objawień św. siostry Faustyny.