1. Dziś niedziela adoracyjna. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja.
  2. W poniedziałek przypada święto Narodzenia Najświętszej Marii Panny. Msze Święte będą odprawione o godzinie 17:00. i 18:00.
  3. W sobotę podczas obchodzonych dni Zakroczymia o godz. 12:00 będzie odprawiona w naszym kościele Masza św. na którą w imieniu duszpasterzy tej parafii oraz władz miasta i gminy Zakroczym serdecznie zapraszamy.
  4. W najbliższą niedzielę przypada uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego. W naszej parafii jest to również odpust parafialny. Mszę św. odpustową odprawi i kazanie wygłosi ojciec Krzysztof Groszek, Gwardian ojców Kapucynów w Zakroczymiu. Zapraszam serdecznie na te uroczystość asystę parafialną, strażaków, dzieci do sypania kwiatkami, ministrantów oraz wszystkich parafian i gości. Taca z najbliższej niedzieli, jest tacą inwestycyjną.
  5. Przypominamy, ze Msze św. od 15 września w dni powszednie odprawiane będą o godz. 17:30 i 18:00.
  6. Można już zamawiać Msze święte na najbliższy rok.
  7. W najbliższą sobotę o godz. 11:00 zbiórka dla ministrantów.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny, oraz Trzeźwymi Bądźcie.