1. Po odejściu od nas ks. Piotra ks. Bp mianował ks. mgr Roberta Mazurowskiego wikariuszem naszej parafii. Życzymy mu wszystkiego najlepszego w jego pracy pośród nas.
  2. W poniedziałek o godz. 8:30 Mszą św. rok szkolny rozpoczną gimnazjaliści, zaś o godz. 10:00 uczniowie szkoły podstawowej. Zapraszamy na te rozpoczęcia nauczycieli, uczniów i rodziców.
  3. W piątek przypada I piątek miesiąca. Spowiedź podczas Mszy św. o godz. 17:00 i 18:00
  4. Najbliższa niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca. Na sumie wystawienie Najświętszego sakramentu, adoracja i procesja. Serdecznie zapraszamy.
  5. Przy wyjściu z można nabyć gazety Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny
  6. Msze św. od 15 września w dni powszednie będą odprawiane w naszym kościele o godz. 17:30 i 18:00
  7. Bóg zapłać p. Stefanowi Łoginow za przewiezienie ziemi na skarpę przy plebanii. Również Bóg zapłać p. Mostkiewicz z Ostrzykowizny za ofiarę na kościół.
  8. Jak ogłaszaliśmy w ubiegłą niedzielę przy wyjściu z kościoła można złożyć do puszki ofiarę na prześladowany kościół na bliskim wschodzie.
  9. Od poniedziałku kancelaria parafialne będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 10:00 i od16:30 do 17:15. W soboty od godz. 9:00 do 10:00.
  10. W najbliższą niedzielę podczs Mszy św. o godz. 10:30 poswięcenie plecaków dla pierwszoklasistów.