1. 18 sierpnia b.r. ks. Bp Piotr Libera mianował ks. Piotr Stasińskiego, naszego dotychczasowego wikariusz, wikariuszem parafii p.w. św. Wojciecha w Przasnyszu. W związku z tym dziękujemy bardzo ks. Piotrowi za jego trzyletnią pracę w naszej parafii i życzymy wielu sukcesów w pracy duszpasterskiej na nowej placówce.
  2. W sobotę od godzimy 17: 30 i w niedziele podczas nabożeństw zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.
  3. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć gazetę Gość Niedzielny do której dołączona jest płyta zawierająca I część „Dzienniczka" św. siostry Faustyny. Cena gazety wraz płytą 4.50.
  4. We wtorek obchodzimy Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. Msza św. odprawiona będzie o godz. 18:00. Dzień ten jest również dniem modlitwy za prześladowany kościół na bliskim wschodzie. Ofiary jakie będziemy zbierać do puszek w najbliższą niedzielę również przeznaczymy na potrzeby tego kościoła.