1. W dniu dzisiejszym odbywa się w naszej parafii Wizytacja Kanoniczna połączona z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania. Dziękujemy ks. Biskupowi za obecność wśród nas, za jego krzepiące słowo i wspólną modlitwę.
  2. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Procesja codziennie do czwartku po Mszy św. o godz. 18:00.
  3. W czwartek zakończenie oktawy bożego Ciała, podczas Mszy św. poświecenie wianków, zaś po procesji ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II, które dziś uroczyście zostały wniesione do naszego kościoła.
  4. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. będą odprawione o godz. 17:00 i 18:00.
  5. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszego kościoła, jeszcze raz Bóg zapłać za ufundowanie relikwiarza państwu Śliwka.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.