1. W dniu dzisiejszym w Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Przy wyjściu z kościoła będą zbierane do puszek ofiary na pomoc dla poszkodowanych podczas powodzi na Bałkanach.
  2. W ubiegłą niedziele na tacę inwestycyjną zebraliśmy 1860 zł.
  3. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. odprawiamy o godz. 9: 00 i 11:00. Główne nabożeństwo połączone z procesją, zostanie odprawione o godz. 11: 00. Zapraszamy na nie asystę, strażaków, ministrantów, dzieci do sypania kwiatami, oraz wszystkich parafian i gości. Prosimy również o ubranie ołtarzy w tych samych miejscach i przez te same grupy jak każdego roku (są to strażacy, rolnicy, rzemieślnicy i handlowcy oraz młodzież) i z góry dziękujemy wszystkim ubierającym za ich ofiarną pracę. Od piątku rozpocznie się Oktawa Bożego Ciała, która odprawiana będzie w dni powszednie o godz. 18:00, zaś w niedziele o godz. 12:00.
  4. W najbliższą niedzielę w naszej parafii będzie obecny ks. Bp. Roman Marcinkowski. Na godzinę 9:00 zapraszamy dorosłych
  5. – podczas tej Mszy św. wniesiemy do naszego kościoła relikwie św. Jana Pawła II. Zapraszamy również na tę Mszę św. strażaków. O godz. 10:30 będzie Msza św. dla dzieci, która będzie również liturgicznym zakończeniem roku szkolnego.
  6. Ks. Bp wręczy dzieciom kończącym klasy zerowe okolicznościowe dyplomiki. Zapraszamy na tę Mszę poczty sztandarowe z naszych szkół, nauczycieli i dzieci. O godz. 12:00 odbędzie się bierzmowanie dla młodzieży z naszej parafii.
  7. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowanie będzie w piątek od godz. 17:00 do godz. 19:00, po spowiedzi kandydaci będą mieli próbę generalną.
  8. Spowiedź dla dzieci przed zakończeniem roku szkolnego
  9. w sobotę od godz. 17:00 do godz. 18:30.
  10. Wczoraj ministranci z naszej parafii pod opieką ks. Piotra Stasińskiego i p. Marcina Dudzieja uczestniczyli w Dekanalnych Rozgrywkach w piłkę nożną. Ministranci starsi zajęli pierwsze miejsce, a młodsi wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zdjęcia z rozgrywek są na naszej stronie internetowej.