1. Nowym Prymasem Polski został mianowany arcybiskup Wojciech Polak. Jego posługę polecajmy Bogu w naszych modlitwach.
  2. Próby dla dzieci odnawiających w tym roku swoje przyrzeczenia chrzcielne odbędą się w środę i piątek o godz. 15:45. Obecność obowiązkowa.
  3. 22 czerwca będzie w naszej parafii wizytacja biskupia podczas której młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Szczegóły dotyczące tej uroczystości podam w najbliższą niedzielę.
  4. W najbliższy czwartek o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie członków Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszam.
  5. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia gazeta Gość Niedzielny do którego dołączona jest Adhortacja apostolska Ojca Świętego Jana Pawła II o zadaniach rodziny chrześcijańskiej w świecie współczesnym i mały Gość Niedzielny.