1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą adoracyjną. Po sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo majowe i procesja. Dziś nie będzie już nabożeństwa majowego przed Mszą św. o godz. 18:00.
  2. W minioną niedzielę byłem na kanonizacji Jana Pawła II w Rzymie, skąd przywiozłem dla naszej parafii relikwie św. Jana Pawła II. Zgłosił się już sponsor, który ufunduje ten relikwiarz i wtedy relikwie te uroczyście wniesiemy do naszego kościoła.
  3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie majowym, które u nas w kościele jest odprawiane po Mszy św. o godz. 17:00. Zachęcamy też do udziału w nabożeństwach odprawianych przy figurkach. Postaramy się podczas miesiąca maja dotrzeć do wszystkich figurek tam gdzie odprawiane są nabożeństwa i wspólnie się tam pomodlić.
  4. Bóg zapłać mieszkańcom Wólki Smoszewskiej za przygotowanie Mszy św. podczas której poświęciliśmy ziemię, oraz wszystkim, którzy tam przybyli za wspólną modlitwę.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny, oraz miesięcznik Trzeźwymi Bądźcie.