1. W dniu dzisiejszym w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, Ojciec Święty Franciszek włączył do grona świętych Jana Pawła II i Jana XXIII. Starajmy się jak najczęściej kierować nasze modlitwy do nowych świętych, oraz w naszym życiu ich naśladować. Bóg zapłać również za ofiary, którymi wsparliśmy dziś ludzi potrzebujących pomocy.
  2. Nabożeństwo majowe odprawiane będzie po Mszy św. o godz. 17:00. Zachęcamy do jak najliczniejszego uczestnictwa, jak tez i do odprawiania go przy figurkach.
  3. Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca. Spowiedź od godziny 17:30 do godz. 17:50.
  4. W sobotę 3 Maja przypada święto Najświętszej Maryi Panny Królowej polski. U nas Msze św. odprawiane będą o godz. 9:00, 10:30 i 18:00. O godz. 15:00 poświęcenie pól. Msza św. odprawiona będzie w Wólce Smoszewskiej.
  5. Najbliższa niedziela będzie niedzielą adoracyjną. Po sumie wystawienie Najświętszego sakramentu, adoracja i procesja. Zapraszamy na nią asystę, dzieci do sypania kwiatami, ministrantów i wszystkich parafian. W tym dniu wypada też uroczystość św. Floriana patrona strażaków. Msza św. w intencji strażaków z naszej gminy odprawiona będzie o godz. 12:00.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.