1. Dziś podczas Mszy św. o godz. 10:30 będziemy prosili Boga o błogosławieństwo w nowo rozpoczynającym się roku szkolnym 2024/2025. Dziękujemy za wspólną modlitwę Dyrekcji naszej szkoły, nauczycielom, dzieciom i rodzicom. Bóg zapłać za przygotowanie pocztu sztandarowego na dzisiejszą uroczystość.
  2. Dziś również Pierwsza Niedziela Miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja. Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca. Spowiedź przed Mszami świętymi.
  3. W niedzielę 15 września odbędą się dożynki Gminno Parafialne połączone z odpustem na Uroczystość Podwyższenia Krzyża świętego. Dokładny program podany będzie na plakatach i podczas ogłoszeń za tydzień ale już dziś informujemy. Że Uroczysta Msza św. z poświęceniem wieńców i dzieleniem chleba dożynkowego będzie podczas Mszy św. o godz. 12:00. Atrakcje dla mieszkańców od godziny 10:30 do 15:00 z przerwą na Mszę św. Będą stoiska sołectw, kół seniorów oraz Karczmy pod Jaworem z degustacją potraw. Odbędą się warsztaty dla dzieci i dorosłych. Czas będzie umilała Kapela Gżegżółki pana Przemysława Piekutowskiego. Listę organizatorów podamy za tydzień, a jeżeli są jeszcze chętni do wzięcia udziału czynnego w naszym dożynkowym dziękczynieniu to bardzo serdecznie zapraszamy.
  4. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 10:30 poświęcimy pierwszoklasistom plecaki.
    Taca z najbliższej niedzieli jest tacą inwestycyjną.
  5. Kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku do piątku od godz. 16:30 do 17:15, zaś w sobotę od godz. 9:00 do 10:00.
  6. Msze św. od poniedziałku odprawiamy o godz. 17:30 i 18:00.