1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na cele inwestycyjne. Na prace które wykonujemy w tej chwili na terenie naszej parafii wydaliśmy już około 45 tysięcy co jak na naszą parafię jest bardzo dużą sumą. Dziękujemy więc za wszelkie wsparcie i zwracamy się z prośbą także o ofiary indywidualne. W minionym tygodniu wpłynęła jedna ofiara indywidualna od anonimowego ofiarodawcy w wysokości 400 zł. serdeczne Bóg zapłać.
  2. W czwartek przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. U nas Msze św. odprawiane będą tak jak w każdą niedzielę czyli o godz. 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00.
  3. We wtorek o godz. 20:00 odprawimy nabożeństwo Fatimskie połączone z ostatnim Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy. Apele do 13 sierpnia odprawiamy po Mszy św. o godz. 18:00
    Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.