1. W piątek dzieci i młodzież rozpoczęli wakacje. Wszystkim życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku, jednocześnie przypominamy, że czas wakacji nie zwalnia nas z obowiązków wobec Pana Boga – Msza św. niedzielna i codzienna modlitwa.
  2. W najbliższą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii ks. ks. Henryka Nestoruka – salezjanina pracującego w Gruzji – Tbilisi, gdzie buduje szkołę z internatem dla ubogiej młodzieży. Opowie nam o swojej pracy, a my będziemy mogli go wesprzeć materialnie.
  3. W poniedziałek przypada Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela a w sobotę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na Msze św. o godz. 18:00
  4. Dziś w Polsce obchodzimy Dzień Ojca. Wszystkim żyjącym ojcom życzymy Błogosławieństwa Bożego, a zmarłym Nieba.
    Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny.