1. W środę rozpoczynamy Nabożeństwo Majowe, które w naszej parafii odprawiane będzie w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00, zaś w niedziele po sumie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym pięknym nabożeństwie, zachęcamy również do odprawiania go przy figurkach. Prosimy też aby w miesiącu maju szczególnie zadbać o wygląd figurek na na naszych ulicach i w naszych miejscowościach.
  2. W poniedziałek o godz 16:15 próba dla dzieci odnawiających swoje Przyrzeczenia Chrzcielne. Obecność obowiązkowa.
  3. W piątek przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. U nas Msze św. odprawiane będą w kościele o godz. 9:00 i 18:00, oraz w Wólce Smoszewskiej o godz. 12:00.
  4. Mieszkańców Wólki Smoszewskiej prosimy o przygotowanie miejsca i oprawy liturgicznej na tę uroczystość.
  5. W piątek przypada I Piątek miesiąca. Spowiedź podczas Mszy św. o godz. 9:00 i 18:00.
  6. Najbliższa niedziela będzie Pierwszą Niedzielą Miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja.
  7. W niadzielę 5 maja po Mszy św. o godz. 18:00 próba dla kandydatów do Bierzmowania.. Obecność obowiązkowa.