1. Dziś rozpoczęliśmy nasze rekolekcje parafialne. Rekolekcje prowadzi ks. dr Wojciech Kućko. Program rekolekcji jest następujący. Msze św. w dniu dzisiejszym odprawiamy –o godz. 9:00, 10:30 (dla dzieci), 12:00 i 18:00 – na 18 zapraszamy kandydatów do bierzmowania. W Poniedziałek i Wtorek Msze św odprawiane będą o godz. 9:00, 11:00 – (dla dzieci) i o 18:00. Dzieci przychodzą ze szkoły i do szkoły są odprowadzane. Spowiedź w poniedziałek i wtorek przed i w trakcie nabożeństw. Wyjazdy do chorych we wtorek od godz. 15:00. Chorych można zgłaszać w kancelarii parafialnej.
  2. Drogę Krzyżową w tym tygodniu odprawimy na ulicach naszego miasta. Rozpoczniemy ją o godz. 20: 00 na cmentarzu parafialnym, a zakończymy w naszym kościele błogosławieństwem relikwiami Krzyża świętego. Bardzo serdecznie zapraszamy do jak najliczniejszego uczestnictwa w tym nabożeństwie. W drodze Krzyżowej biorą też udział kandydaci do bierzmowania i ministranci.
  3. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Palmową. Poświęcenie palm odbędzie się na każdej Mszy św., zaś procesja z palmami podczas Mszy św. o godz. 10:30. Po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie dla dzieci z klas komunijnych. Dzieci przystępujące do Pierwszej Komunii Świętej odbiorą swoje alby komunijne. Podczas Niedzieli Palmowej będzie wśród nas obecny ks. Bp Roman Marcinkowski.
  4. W tym tygodniu wpłynęły ofiary na kwiaty z następujących miejscowości i ulic: Duchowizna nad Wisłą 700,00 zł. - ofiary zbierała p. Wanda Pazio, z Wólki Smoszewskiej 890,00 zł. - ofiary zbierały p. Agnieszka Piotrowska i Elżbieta Wszelaka, wpłynęły też 4 ofiary indywidualne w wysokości 90,00 zł.. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym. Odebrane też zostały listy z Gałach po szosie i Tylnej i Warszawskiej – domy jednorodzinne. Nieodebrane zostały jeszcze listy z kilku ulic. Bardzo proszę o odebranie tych list i o zbiórkę ofiar.
  5. We wtorek przypada Uroczystość św. Józefa – patrona naszej parafii.
  6. Pan Stanisław Pross naprawił oświetlenie obrazu w głównym ołtarzu. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. Zbiórka dla ministrantów będzie w sobotę o godz. 11:00.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazetę Gość Niedzielny. Są jeszcze do nabycia baranki do święconki.